Plezalni center Koper na Bonifiki je včeraj gostil enega največjih plezalnih dogodkov v naši državi – Ticket to Rockstars. Plezalke, plezalce ter ljubitelje balvanskega plezanja je prišel pozdraviti tudi prvi mož koprske občine Boris Popovič in ob tem spomnil, da ima plezanje kot športna panoga v naši občini bistveno daljšo tradicijo, predvsem zaradi Ospske stene […]

The post FOTO: Na plezalnem dogodku v Kopru prisotna številna svetovna imena tega športa appeared first on Ekoper.

FOTO: Na plezalnem dogodku v Kopru prisotna številna svetovna imena tega športa · Ekoper

Plezalni center Koper na Bonifiki je včeraj gostil enega največjih plezalnih dogodkov v naši državi - Ticket to Rockstars. Plezalke, plezalce ter ljubitelje balvanskega plezanja je prišel pozdraviti tudi prvi mož koprske občine Boris Popovič in ob tem spomnil, da ima plezanje kot športna panoga v naši občini bistveno