Zima, zima bela, upajmo, da bo županjo vzela.

OddajAni Bidar osebni blog, dne 2016-12-22 ob 18:23:27

Glede na stanje v družbi sem se odločila, da ne bom prenehala s pisanjem, še več, še bolj bom aktivna. K temu so me vzpodbudila pisma, ki ste mi jih poslali.  Ljudje smo obupani in razočarani, kar je več kot razvidno tudi iz naših občinskih proslav. Odkar sem se odmaknila sem dobila razne ponudbe, pobude in čestitke za kar se vam vsem od srca zahvaljujem.  Na vsa vprašanja bom skušala odgovoriti. Žalostno je pa to, da nekateri občani Kozjega, ki so mi pisali, v javnosti sklonijo pogled, očitnor se bojijo posledic s strani občinarjev.  Ob vsem tem dogajanju preprosto ne morem stati križem rok in gledati kako naša ladja tone. Iz tega razloga sem naši občini namenila več pisem in bom glas dvigala še naprej, dokler bo treba. V imenu vseh nas, ki se trudimo za lepši jutri z željo, da bodo naši otroci lahko živeli bolje in mirneje kot mi. Zato menim, da je skrajni čas za menjavo župana in kompletne OU Kozje.  Prav tako bom nadeljevala z delom CiviIne iniciative Osojek, obenem pa se zahvaljujem vsem podpisnikom za dano zaupanje.  

Zakorakali smo že močno v zimski čas, naša županja ima varnost okrog svojega doma zagotovljeno, kar se tiče snežnih kolov. Nisem ji "fovš" varnost je vsekakor na prvem mestu. Lepo bi bilo, da ne bi gledala  samo na svojo rit, ampak tudi na druge riti v občini. 

profileimage
Všeč mi je
1
Komentarji
5
mira
0
Feb 05, 2017
pravice ni, a bo prišel tudi naš čas
#5
Miha
2
Dec 26, 2016
torej ima županja kole za sneg okoli svoje bajte vnaprej pripravljene
#4
Laščan Zlatorog
2
Dec 26, 2016
Ma, vsega je kriva Ljubljana, ne županja. Par miljonov evrov bi morali nakazati pa bi bilo - saj piše v ustavi, da mora imeti vsak kmet asfaltirano cesto do svoje baje, ali ne piše?
#3
Zim Zelen
2
Dec 23, 2016
Tega pisanja, žal ne razumem. Prijazne praznike, na volitvah pa novo županjo/župana želim.

V zimi z veliko snega služijo rdeče rumeni količki, kot pokazatelj poteka ceste, poti, zimskim službam, da ne ubirajo bližnjic.
Ne jih gledati kot Božične okraske gospe županje.:-))
#2
OBČAN
1
Dec 23, 2016
občino so NAM spravili na beraško palico BANDA POKVARJENA, to ni normalno kar se nam dogaja v občini, kje so organi pregona
#1
Ani  Bidar osebni blog
Ani Bidar osebni blog
Objavil/a 2016-12-22 18:23:27 (Dec 22, 2016)
Starejša objava Novejša objava
ZADNJE OBJAVE
REŠIMO SLOVENIJO NA PRAVI NAČIN!
PONIŽEVANJE SLOVENSKE VOJSKE!
Laži in podtikanja Blaža Babiča in moj odgovor
Ljudska veča ob drugi obletnici ustanovitve DEŽELE ŠTAJERSKE
Slovenskega naroda sin!
UPOKOJENCI, dovolj nam je vašega jamranja!
ZADNJI KOMENTARJI
KATEGORIJE
IŠČI PO ARHIVU
januar 2020
PTSČPSN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Zapri predvajalnik
Prikaži seznam predvajanja
Prestavi predvajalnik
Povečaj