· Fizioterapija Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca, Maribor
· Zdravstveni dom Tržič
· Terme Krka, Rehabilitacijski Center, Dolenjske Toplice
· Dom za bolnike z mišično distrofijo »DVA TOPOLA«, Izola
· Zasebna fizioterapija Tonica, Ljubljana
· Rogelj Franika – Fizioterapevtka, 1211 Ljubljana – Šmartno
· Katarina Breitenberger – Višja fizioterapevtka, Vrhnika
· Fizioterapija Stanka, Ljubljana
· Fiziomed, Fizioterapija, šport in rekreacija, Maribor
· Fiziolili, Fizioterapija in rehabilitacija, Straža pri Novem mestu
· Fizioterapija Dom upokojencev Šmarje pri Jelšah
· Fizioterapija Dom starejših občanov Tezno, Maribor
· Holistični center Karnion, Medvode
· Madea center, Nova Gorica
· Klinika Tristokosmatih, Ljubljana
· Prva K – Klinika za male živali, Ljubljana
· Veterinarska klinika Pesnica pri Mariboru
· Veterinarska postaja Postojna
· Veterina Novo Mesto D.O.O., Novo Mesto
· Posestvo Ugar, Ribnica
· Kobilarna Lipica
· Košarkarski klub Olimpija, Ljubljana
· Alpska moška smučarska reprezentanca
· Alpska ženska smučarska reprezentanca
· Košarkarski klub Savinjski hopsi, Žalec
· Nogometni klub Maribor
· Nogometni klub Domžale
· Nejc Žnidarčič – kajak na divjih vodah
· Ženska profesionalna kolesarska ekipa Rog
· Nebojša Joksimovič - košarka
· Veslaški klub Bled
· Plavalni klub Radovljica
Ekstremni šport in kolesarstvo:
· Wolfgang Fasching - kolesarstvo
· Peter Wrolich - kolesarstvo
· Team Corratec - kolesarstvo
· Natascha Badmann - triatlon
Zimski športi:
· Nemška smučarska reprezentanca
· Avstrijska smučarska reprezentanca
· Švicarska smučarska reprezentanca
· Švedska smučarska reprezentanca
· Italijanska smučarska reprezentanca
· Ruska bob in skeleton reprezentanca
· Nemška hokejska reprezentanca
· Manuela Moelgg – alpsko smučanje
· Denise Karbon – alpsko smučanje
· Peter Fill – alpsko smučanje
· Nemška Biatlon ženska ekipa
· Manuela Riegler – alpsko smučanje
· Adam Malysz – smučarski skoki
· Swen Hannawald – smučarski skoki
· Martin Schmitt – smučarski skoki
· Hermann Maier – alpsko smučanje
· Mario Matt – alpsko smučanje
· Michaela Dorfmeister – alpsko smučanje
· Paul Accola – alpsko smučanje
· Karen Putzer – alpsko smučanje
· Isolde Kostner – alpsko smučanje
· Pernilla Wiberg – alpsko smučanje
· Frederik Nyberg – alpsko smučanje
· Michael von Grunigen – alpsko smučanje
· Sonja Nef – alpsko smučanje
· Gunda Niemann – Stirnemann – hitrostno drsanje
· Elisabeth Schrenk – hitrostno drsanje
· Magdalena Forsberg – biatlon
· Christoph Langen – bob
· Ursula Bruhin - snowboard
Tek:
· Dominik Pacher – tek na dolge proge
· Christian Pflügl - maraton
· Robert Mayer – tek, paraolimpijec
Nogomet:
· AC Milan
· A.S. Bari
· FK Austria Wien
· VfL Wolfsburg
· MSV Duisburg
· SK Austria Kärnten
· TSV München 1860
· SV Wustenrot Salzburg
· Andriy Shevchenko
· Filippo Inzaghi
Atletika in ostali športi:
· Astrid Kumbernuss – met krogle
· Frankie Fredericks - tek
· Barbara Schett – tenis
· Cristoph Sieber – surfanje
· Roman Hagara & Hans-Peter Steinacher – jadranje
· Jutta Kleinschmidt – auto rally