Objavljeno Feb 22, 2017
Extra Liga LPI.si: Močna tekma proti prvemu na lestvici V soboto 18. februarja so KOŠevke v Celovcu gostile ekipo ŽKD Ledita, ki je trenutno neporažena prva na lestvici. Kljub premoči nasprotnic pa so KOŠevke odigrale dobro tekmo. KOŠ Posojilnica Bank Celovec : ŽKD Ledita 41:75 (10:16, 23:34, 35:53) Naše članice so pričele zelo koncentrirano in povedle. Do sredine prve četrtine sta ekipi igrali na isti ravni. Na žalost pa KOŠevke v obrambi niso bile dovolj agresivne in tako je Ledita lahko prevzela vodstvo. Vedno znova so Slovenke presenetile naše članice z močno obrambo. Celovčanke pa so kljub temu odigrale konsekventno in se borile za vsako točko. To se je kazalo tudi v rezultatu po prvi četrtini, Ledita je namreč dosegla le 6 točk naskoka. (10:16) V drugi četrtini se je kazala podobna slika. Žal je obramba Ledite KOŠevkam naprej delala preglavice. Zaradi nekaterih izgubljenih žog KOŠa pa so Slovenke dosegle lahke koše. Celovčanke se vendar niso vdale in se borile na vse moči.