Polna dvorana v Areni Bonifika je bila včeraj prizorišče povratne tekme 3. predkroga pokala EHF med Koprom in Gwardio Opole s Poljske. Na začetku so pobudo prevzeli gostje in povedli na krilih Malcherja, ki je v 8. minuti zabeležil že 3. obrambo in tako omogočil soigralcem, da so pobegnili na prednost 3 zadetkov pri 1:4. […]

The post Koprskim rokometašem uspel preboj v skupinski del pokala EHF appeared first on Ekoper.

Koprskim rokometašem uspel preboj v skupinski del pokala EHF · Ekoper

Polna dvorana v Areni Bonifika je bila včeraj prizorišče povratne tekme 3. predkroga pokala EHF med Koprom in Gwardio Opole s Poljske. Na začetku so pobudo prevzeli gostje in povedli na krilih Malcherja, ki je v 8. minuti zabeležil že 3. obrambo in tako omogočil soigralcem, da so pobegnili na prednost 3 zadetkov pri 1:4. …