Našo občino redno obiskujejo predstavniki tujih medijev, s pridobitvijo naslova Evropska destinacija odličnosti pa bodo obiski tujih novinarjev pri nas še pogostejši. Tako so minuli petek naše mesto obiskali novinarji iz Madžarske, ki so si z zanimanjem ogledali znamenitosti starega mestnega jedra, kot so Titov trg, Čevljarska ulica, Prešernov trg in Carpacciov trg. Pred kratkim […]

The post Koper vse pogosteje obiskujejo tuji novinarji appeared first on Ekoper.

Koper vse pogosteje obiskujejo tuji novinarji · Ekoper

Našo občino redno obiskujejo predstavniki tujih medijev, s pridobitvijo naslova Evropska destinacija odličnosti pa bodo obiski tujih novinarjev pri nas še pogostejši. Tako so minuli petek naše mesto obiskali novinarji iz Madžarske, ki so si z zanimanjem ogledali znamenitosti starega mestnega jedra, kot so Titov trg, Čevljarska ulica, Prešernov trg in Carpacciov trg. Pred kratkim …