Oct 05, 2017

Peter Podlunšek se poslavlja od Red Bull Air Race

Oct 02, 2017

Na Bledu veslaško SP 2020

S prizorišča letošnjega svetovnega prvenstva v veslanju na Floridi prihajajo dobre novice za slovensko veslaško središče na Bledu. V glasovanju za prireditelja svetovnega prvenstva za članske neolimpijske discipline, mlajše člane do 23 let in mladince leta 2020 je namreč blejska kandidatura premagala poljsko s Poznanom. V Sarasoti so dan po koncu SP izvedli še letni kongres Mednarodne veslaške zve

Sep 30, 2017

Savšek hitro in suvereno do naslova svetovnega prvaka

Kanuist Benjamin Savšek je v finalu odpeljal zelo hitro, saj je kljub dotiku in s tem kazenskima sekundama prevzel vodstvo in ga zadržal tudi po nastopu zadnjih petih posameznikov v finalu. Drugo mesto je osvojil Slovak Alexander Slavkovsky, tretji pa je bil rojak slednjega Michal Martikan. Drugi slovenski finalist Anže Berčič je bil ob izpuščenih vratih enajsti. Za Savška je to prvi naslov svetov

Nordijska kombinacija v Planici

Norvežan Magnus Hovdal Moan je zmagovalec premierne tekme poletne velike nagrade v nordijski kombinaciji v Planici. V ciljnem sprintu je ugnal dva rojaka, drugi je bil Espen Andersen, tretji Jan Schmid, in Avstrijca Martina Fritza, ki je pristal na četrtem mestu. Najboljši Slovenec je bil Marjan Jelenko na 12. mestu. Na predzadnji tekmi poletne velike nagrade v nordijski kombinaciji so tekmovalci,

Sep 29, 2017

Peter Kauzer na svetovnem prvenstvu bronast

Slovenski kajakaš Peter Kauzer je na svetovnem prvenstvu v francoskem Pauu osvojil tretje mesto v slalomu na divjih vodah. Kauzer je bil prepričljiv že v polfinalu, ko je postavil daleč najhitrejši čas, nato v finalu potrdil premoč, a po pregledu sodniških posnetkov dobil pribitek dveh sekund in osvojil tretje mesto. Zmagal je Čeh Ondrej Tunka pred rojakom Vitom Prindišem. Kot že večkrat, je tudi

(VIDEO) Bili smo v studiu Vala 202: Dončić "prinesel" 30 tisoč evrov

"Mogoče je na supergah še nekaj šampanjca, saj smo po zmagi proslavljali v garderobi," pravi ob zaključku dražbe vodja reprezentance Matej Likar. Sama dražba je bila šesta večja dražba, ki jo je za pomoč projektu Botrstvo pripravil Val 202, denar pa je namenjen v prvi vrsti za tri nadarjene mlade košarkarje. Epa Luka Dončić

Sep 28, 2017

Kultni stadion Anfield: Čarter za Liverpool se hitro polni

Praznični prvi november bo za navijače NK Maribor gotovo nepozaben, na stotine jih bo tisto sredo obiskalo kultni nogometni stadion Anfield. Mnogi se bodo v Anglijo, na tekmo četrtega kroga lige prvakov, podali v lastni režiji (s kombiji, avtomobili, avtodomi, z letali rednih linij), nekateri z navijaškimi avtobusi. Točno 220 pa jih bo ubralo najkrajšo pot s čarterjem, ki bo v center angleškega (i

Oglasi

najboljša otroška trgovina je tista, ki nudi vse, kar družinica potrebuje ob prihodu novega družinskega člana. ena od takih trgovin je tudi spletna trgovina hajdi.si, ki ponuja tudi razne popuste za tiste, ki bi te izdelke želeli kupiti po malce nižji ceni.

Kategorija: Ostala otroška oprema

Cena: Pokličite za ceno

zlatarna muršič izdeluje nakit po naročilu. če torej iščete poročne prstane in bi radi, da bi bili le-ti nekaj posebnega, potem obiščite njihovo spletno stran. prstane vam bodo naredili hitro in kvalitetno ter v skladu z vašimi željami.

Kategorija: Modni dodatki

looking for reputable and accredited private credit companies that give loans a chance to live. did banks and other financial institutions refuse you? do not look for more than we are here to make all your financial problems become a thing of the past. no social security number is required and no credit check is needed, 100% is guaranteed.

Kategorija: Nepremičnine

Cena: 1 €

če želite, da bodo vaša lesena vrata še dolgo časa izgledala kot nova, uporabite vosek silvacera

Kategorija: Kolesarska oprema

če vam fizika povzroča težave, se odločite za inštrukcije fizike, ki jih pri podjetju e - doktrina dobite že za 9,00 v mariboru in 9,75 v ljubljani, kranju, novem mestu, kopru in celju.

Kategorija: Storitve

Cena: 10 €

potrebujete inštrukcije? pri podjetju edoktrina dobite vse inštrukcije na enem mestu, po ugodni ceni že od 9,75 € naprej in akcijsko ceno v mariboru in okolici že za 9,00 € na šolsko uro.